Cześć, to my. Maja Salamon i Grzesiek Klukowski. Razem tworzymy duet kreatywny Warsaw Foods, zajmujący się profesjonalną fotografią kulinarną i stylizacją jedzenia.

Nasze studio Warsaw Foods to wypadkowa miłości do jedzenia i pięknych zdjęć.

Można powiedzieć, że Greg robi zdjęcia od zawsze. Kocha aparat i jest to miłość odwzajemniona. Maja to prawdziwy kreatywny dynamit, kobieta wielu talentów. Wciąż szuka nowych przepisów i rozwiązań scenograficznych. W pracy dba o każdy, nawet najmniejszy detal. Uwielbia gotować, co mogą potwierdzić nasi znajomi, których często karmimy:)

Obok miłości do jedzenia i fotografii, mamy też wspólną słabość do dobrego designu, pięknych wnętrz, detali, faktur, które pomagają stworzyć realizacje z ciekawym klimatem. 

Zdecydowaliśmy się połączyć nasze pasje i stworzyć miejsce generujące przyjemność dla oka, za którą kryje się zazwyczaj również raj dla podniebienia.

Przepisy i inspiracje przywozimy z licznych dalekich i bliskich podróży, które oboje kochamy.

Nasze studio działa w Warszawie, choć wykorzystujemy też przestrzenie gościnne, odpowiadające nam kolorem, energią, wystrojem.

Lubimy dzielić się naszą miłością do jedzenia i gotowania z innymi. Cieszą nas słowa o pięknie zdjęć i zachwyty przyjaciół na spotkaniach z gotowaniem.


Zapraszamy do naszego kulinarno-fotograficznego świata. Mamy nadzieję, że wyczarujemy wspólnie coś pięknego i smacznego.

Maja & Greg

Using Format